Kareš spol. s r.o. - Tradícia spojená s kvalitou! Vyrábame kvalitné drevené produkty na mieru Vašim prianiam

Regály do obchodov

Drevené regály do obchodov 

Firma Kareš sro je rýdzo česká firma, ktorá vyrába drevené výrobky vo svojej novej dielni v Horažďovice, ktorá na tuzemskom trhu pôsobí bezmála 30 rokov . 

Rešpektujeme ekologické a zdravotné nároky na používané materiály a vďaka tomu všetky naše drevené výrobky nesú označenie ako zdravotne nezávadné. 

Ak upútať zákazníkov , ale aj získať praktické a spoľahlivé miesto pre uloženie tovaru vo vašom obchode? Stavte na kvalitné drevené regály z Pošumaví. 

Drevo premení regály vášho obchodu v osobitou výkladná skriňa. 

Firma Kares ponúka kvalitne spracované drevené a laminátová regály s priehradkami pre obchody, zdravej výživy s potravinami, odevy a mnohým ďalším. 

Hlavné výhody drevených regálov sú: 

Prírodný materiál v podobe tuzemského masívneho borovicového alebo smrekového dreva je nadčasovým dizajnovým materiálom , ktorý podčiarkne osobité priestory každej predajne prvotriedne remeselné spracovanie sa vyznačuje dlhou životnosťou výrobkov, ktorú potvrdzuje 5 ročná záručná lehota stabilitu a trvanlivosť zaisťuje u regálov z lamina hrúbka dosky 18 mm, ktorá nie je u iných podobných výrobkov na trhu samozrejmosťou farebné varianty drevených regálov sú vytvorené z ekologicky šetrných a zdravie nezávadných náterových hmôt 

Drevené regály do obchodov - farebné varianty 

Regály do obchodov môžete vyberať v niekoľkých farebných variantoch. Záleží predovšetkým na tom, aká z variantov bude zodpovedať potrebám vášho obchodu a vášmu vkusu. Zvoliť si môžete napríklad regál: