Kareš spol. s r.o. - Tradícia spojená s kvalitou! Vyrábame kvalitné drevené produkty na mieru Vašim prianiam

O nás

O nás 

Firma Kareš sro bola založená v roku 1992 ako rýdzo česká spoločnosť. Hlavným programom sa stala zákazková výroba interiérov z dreva. Postupom času sa výroba rozvinula a ako ďalší smer činnosti firmy sa stala malosériová výroba produktov pre dom a záhradu - vybavenie detských a študentských izieb, bytových doplnkov a ďalších výrobkov z masívneho dreva. V súčasnosti patríme medzi významných českých výrobcov produktov z dreva. 

Firma Kareš patrí k popredným českým výrobcom klasických stojanov na vianočné stromčeky, ktoré už od roku 1995 úspešne exportujeme do najväčších obchodných reťazcov v Českej republike, ale aj do celej Európy. Zároveň tieto výrobky nájdete tiež v ponuke nášho e-shopu, aby ste mohli nakupovať priamo zo svojich domovov. 

Pri výrobe všetkých našich produktov rešpektujeme ekologické a zdravotné nároky na používané materiály , čím naše výrobky nesú označenie ako zdravotne nezávadné. Kladieme veľký dôraz na kvalitu použitého materiálu už pri jeho výbere. Prioritou našej činnosti je vysoké remeselné spracovanie všetkých výrobkov, spoľahlivosť dodávok a predovšetkým spokojnosť zákazníka. 

Vážení zákazníci, v prípade, že máte záujem o iné typy výrobkov, modifikácie existujúcich alebo máte akékoľvek námety a pripomienky, napíšte prosím na náš e-mail info@dreveneregaly.cz.